Ludzkie fekalia trafiły do Wisły. Wodociągi: „Doszło do awarii”
14 maja wędkarze, którzy przebywali nad Wisłą poniżej stopnia Dąbie, zauważyli wyciek ścieków prosto do rzeki. Z jednej z rur kanalizacyjnych do Wisły przez cały wtorek miały trafiać ludzkie fekalia. We wtorek 14 maja po południu wędkarze zauważyli niepokojący wyciek ścieków do Wisły z przelewów burzowych poniżej stopnia Dąbie w Krakowie. Zaalarmowali wolontariuszy, a ci … Czytaj dalej Ludzkie fekalia trafiły do Wisły. Wodociągi: „Doszło do awarii”
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element