Maciej Stuhr: Komisarz Ryba wraca do akcji!

Najgorsze już za nimi. Maciej Stuhr zabrał dziś głos w sprawie ostatnich problemów zdrowotnych taty, Jerzego Stuhra. – Ponieważ mój Tato nie dorobił się póki co Facebooka, w jego i rodziny imieniu bardzo pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w ostatnich tygodniach – napisał Maciej Stuhr na Facebooku.

Stuhr junior podziękował przede wszystkim osobom zaangażowanym w akcję ratunkową.

– Dziękujemy ekipie ratunkowej z Rabki, szpitalowi w Nowym Targu oraz szpitalowi w Prokocimiu za fantastyczną, szybką i profesjonalną pomoc. Każdej pielęgniarce, oddziałowym, ratownikom i fizjoterapeutom oraz oczywiście lekarzom wielkie dzięki i brawa dla Was! Dziękujemy z całego serca! – napisał Stuhr.

Dołączył także podziękowania dla wszystkich osób, które nieustannie przysyłały rodzinie ciepłe słowa. – Serdecznie pozdrawiamy! Komisarz Ryba wraca do akcji! – napisał.

Ponieważ mój Tato nie dorobił się póki co Facebooka, w jego i rodziny imieniu bardzo pragniemy podziękować wszystkim,…

Posted by Maciej Stuhr on Wednesday, July 29, 2020

 

Przy okazji zwrócił uwagę na to, jak poważną sprawą jest udar mózgu i jak ważna jest szybka reakcja.

– W przypadku udaru mózgu, absolutnie kluczowe są pierwsze godziny. Jeśli niepokoi Was stan kogoś w Waszym otoczeniu, jeśli utrudniony jest kontakt, człowiek nagle inaczej reaguje, nie potrafi wyciągnąć ręki, wskazać czegoś palcem, dotknąć sobie czubka nosa – nie zastanawiacie się, wzywajcie karetkę. Nie dzwońcie po wujka Mietka, który jest lekarzem, nie wieźcie autem pacjenta do szpitala- dzwońcie na 112. To najlepszy rodzaj pomocy, który taki człowiek może otrzymać! – podkreślił Maciej Stuhr.

Post w ciągu niespełna godziny zebrał blisko 3 tysiące komentarzy.

ml

Jerzy Stuhr wyszedł ze szpitala

Najnowsze

Co w Krakowie