Magia świąt w Centrum Serenada – atrakcje dla dzieci

Muzyka, zabawa, zapach choinki, pierniczków i cynamonu. Do tego liczne atrakcje, takie jak Budka Św. Mikołaja, Orszak Św. Mikołaja, Świąteczna Kolejka, zabawy z psotnymi elfami czy spotkanie z Olafem – bajkowym bałwankiem i sympatycznymi żabkami Serenady! Magiczny, świąteczny czas w Serenadzie potrwa od początku do 23 grudnia!

Serenada przygotowała moc świątecznych atrakcji dla swoich klientów. Na odwiedzających Centrum będą czekały prezenty, zaskakujące zabawy w towarzystwie Św. Mikołaja, elfów i śnieżynek oraz animatorzy, którzy pomogą w tworzeniu fantastycznych, świątecznych ozdób.

Orszak i Budka Św. Mikołaja w Serenadzie

W każdy weekend, w Serenadzie pojawi się Orszak Św. Mikołaja! Elfy, śnieżynki, anioły oraz sympatyczny Pan z białą brodą, będą przemierzać Centrum w swoich mobilnych saniach ciągniętych przez renifery – na czele z Rudolfem. Magiczna, wesoła, świąteczna parada zaczaruje Serenadę i nagrodzi odwiedzających, rozdając im słodkie upominki, kupony rabatowe oraz prezenty. Św. Mikołaj zabierze chętnych w podróż swoimi saniami oraz zachęci do pamiątkowych zdjęć.

Budka Św. Mikołaja to wyjątkowe miejsce, w którym najmłodsi odwiedzający będą mogli porozmawiać ze Św. Mikołajem przez telefon i poprosić go o prezenty. Jednak, aby otrzymać upominki, będą musieli zaangażować się w zabawę z niesfornymi elfami i wykonać ich zadania w Akademii Elfów. Za przejście przez wszystkie konkurencje i zebranie kompletu naklejek, czeka je wybrany przez siebie prezent oraz Certyfikat Asystenta Elfa! Najmłodsi klienci będą mogli porozmawiać ze Św. Mikołajem w każdą środę i piątek w godzinach 12.00–20.00.

Świąteczną kolejką po prezenty!

Na ulicach Krakowa warto wypatrywać Świątecznej Kolejki Serenady, w której Św. Mikołaj w asyście elfa i śnieżynki wyruszy, aby spotkać się z mieszkańcami! Będzie zabierał ich na przejażdżkę oraz rozdawał prezenty, słodkie upominki i vouchery z licznymi rabatami do sklepów Serenady. Spotka się również z dziećmi pod szkołami, rozdając słodkości i zapraszając do wspólnej zabawy.

Świąteczne ozdoby przy wspólnej zabawie

W Serenadzie będzie można przygotować ozdoby, które umilą zimowy czas i wprawią w świąteczny nastrój. Stanowiska z kolorowymi bombkami, papierowymi ozdobami świątecznymi czy gipsowymi figurkami, zachęcą najmłodszych do wspólnej zabawy i tworzenia. Ograniczeniem w przygotowaniu ozdób będzie jedynie wyobraźnia!

Dodatkowo, w Fabryce Słodkości Św. Mikołaja, będzie kącik kulinarny, w którym dzieci wraz z animatorami będą miały okazję przyozdabiać kolorowymi lukrami i ozdobami jadalne pierniczki – idealne do powieszenie na choince! Kolejną atrakcją jest możliwość stworzenia swojego świątecznego stroika z choinki. Jak wyczarować piękną ozdobę przy pomocy kolorowych bombek, dodatków i kawałka pachnącego drzewka? Pokażemy, że to bardzo proste! Tak samo jak bałwanki bez śniegu.

Świąteczną atmosferę spotęgują psoty i zabawy z elfami. Wyścigi w świątecznych workach, sztafeta z kulami śnieżnymi, przeciąganie anielskiej liny, nauka żonglowania czy zabawa z balonowymi śnieżkami, to tylko część atrakcji, które będą czekały na wszystkich najmłodszych gości Serenady już od pierwszego grudnia!

Zobacz także