Majtki i staniki na scenie! Justin Bieber w akcji

Piski młodych kobiet, westchnięcia tych nieco starszych, a nawet… staniki i majtki na scenie! To na koncertach tego artysty niemal codzienność. Podobnie może być już 11 listopada w Krakowie. W największej hali widowiskowo – sportowej w Polsce wystąpi Justin Bieber!

Podczas gdy tłumy Londyńczyków wykonują selfie z półnagim Bieberem z wosku, polscy fani odliczają dni koncertu artysty w Polsce. Już za miesiąc Kanadyjczyk zaśpiewa w hali TAURON Arena Kraków. To będzie jedno z największych wydarzeń muzycznych tej jesieni!

W ramach europejskiej odsłony trasy „Purpose World Tour” Justin Bieber rozpoczyna właśnie serię szesnastu koncertów w Wielkiej Brytanii, spośród których aż cztery odbędą się w słynnej O2 Arenie. Przybycie kanadyjskiego gwiazdora na Wyspy mieszkańcy Anglii uczcili w sposób szczególny. Do Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds w Londynie trafiła właśnie nowa figura Justina, prezentująca wokalistę bez koszulki. Jest to nawiązanie do stylizacji piosenkarza w trakcie wykonywania utworu „Sorry”, kiedy to na wokalistę spada zwykle ściana wody. Popularne muzeum zachęca Beliebers do odwiedzin figury, za pośrednictwem hasła reklamowego „Dotknij Justina”.

Beliebers z Polski nie muszą jednak planować podróży do Wielkiej Brytanii, by zobaczyć półnagiego idola! Wszyscy posiadacze biletu na listopadowy występ artysty w Krakowie mogą już zacząć odliczać dni do tego wyjątkowego wydarzenia. Artysta zaśpiewa w naszym kraju już za miesiąc, 11 listopada. Biebier zaprezentuje polskim fanom utwory z albumu „Purpose”, który swoją premierę miał w listopadzie ubiegłego roku. Płyta błyskawicznie stała się absolutnym hitem w ponad 100 krajach na całym świecie, pobijając rekord największej ilości utworów (17) w notowaniu Billboard Hot 100 Chart, który należał dotąd do Drake’a oraz The Beatles. W Polsce album w zaledwie kilka tygodni od swojej premiery zdobył status Złotej Płyty.

Warto przypomnieć, że będzie to druga wizyta Kanadyjczyka w Polsce. Justin Bieber po raz pierwszy wystąpił w naszym kraju w 2013 roku. Koncert w łódzkiej Atlas Arenie, zorganizowany również przez agencję Prestige MJM, przeszedł do historii nie tylko za sprawą wyjątkowego muzycznego show, które porwało tłumy oraz niezwykłych efektów specjalnych, ale przede wszystkim z powodu reakcji tysięcy rozentuzjazmowanych fanek. Nie ulega wątpliwości, że koncert występ w Krakowie wzbudzi wśród Beliebers równie duże emocje!

(ip)

fot. materiały prasowe

Zobacz także