Małopolska. Opiekowała się córką, choć miała 2,7 promila!

Musisz przeczytać

35-letnia mieszkanka gminy Trzebinia mając 2,7 promila alkoholu opiekowała się dwudziestomiesięczną córką.

Kolejna w powiecie chrzanowskim nietrzeźwa matka sprawująca opiekę nad swoim malutkim dzieckiem. Niecały tydzień temu, jedna z mieszkanek Chrzanowa sprawowała opiekę w stanie nietrzeźwości nad swoimi dziewięciomiesięcznymi bliźniaczkami, 5 maja podobna sytuacja miała miejsce w Trzebini.

„Około godz. 23:30, dyżurny trzebińskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie o 35 -letniej mieszkance gminy Trzebinia, która udała się wraz ze swoją 20- miesięczna córką na urodziny do koleżanki. Tam kobieta wspólnie z innymi uczestnikami spożywała alkohol. Podczas imprezy doszło do nieporozumień pomiędzy obecnymi dorosłymi. Jedna z osób zadzwoniła na Policję. Przybyły na miejsce patrol Policji zbadał stan trzeźwości matki dziecka” – czytamy w komunikacie policji.

Okazało się , że kobieta ma 2,7 promila alkoholu. Powiadomiono sędziego rodzinnego, który polecił przekazać dziewczynkę pod opiekę pogotowia opiekuńczego. Matka dziecka noc spędziła w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych chrzanowskiej komendy w celu wytrzeźwienia. Po wytrzeźwieniu za swoje zachowanie usłyszy zarzut narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, mając obowiązek opieki nad nim.

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca