Misiewicz trenerem Wisły? „Nie jest znany nawet w Hiszpanii” [WIDEO]

fot. DrabikPany via Fotezr.com

Piłkarski Misiewicz? Kim jest nowy trener Wisły, Kiko Ramirez? Wygląda na wesołka, a do tej pory pracował tylko na hiszpańskiej prowincji. Ale debiut miał obiecujący.

Gdy Wisła ściągnęła Ramireza, wszyscy zrobili wielkie oczy. Kogo? Kiko? Ramireza? To trener, który nie jest znany nawet u siebie, w Hiszpanii, poza najbliższą okolicą. A co dopiero w Polsce. Misiewicz? W Polsce powinien sobie poradzić, skoro trenerski Dyzma (Franz Smuda) dochrapał się posady selekcjonera.

– Rozmawialiśmy z kilkoma polskimi trenerami, ale jednak zdecydowaliśmy się na Kiko Ramireza. Zebraliśmy o nim mnóstwo informacji i wszystkie były pozytywne – tłumaczy wiceprezes krakowskiego klubu Manuel Junco.

W ojczyźnie pracował w klubach, których nazwy nikomu nic nie mówią. Tak samo było wtedy, gdy był piłkarzem – grał bowiem tylko w III lidze.

Teraz dostał szansę w jednym z największych polskich klubów. Trudno więc dziwić się, że wszyscy wpadli w szok, przecież to zupełnie inna półka. Pewnie on sam też był mocno zdziwiony, gdy dostał telefon z Polski. Czy to się może udać? Piłkarze Wisły twierdzą, że Hiszpan ma niezły warsztat, ale pełną odpowiedź na to pytanie otrzymamy za kilka miesięcy.

(wm)

fot. DrabikPany via Foter.com

Zobacz także