„Młodociane bestie w ludzkiej skórze” maltretują zwierzęta!

– Konie i kucyki są bite, szturchane, kopane przez swoich właścicieli. To skandal, że nastolatki opiekują się zwierzętami w taki sposób! Jak można bić bezbronne zwierzęta?! – to fragment dramatycznej relacji, która wpłynęła do Ogólnopolskiego Towarzystwa Obrony Zwierząt. Do maltretowania koni miało dojść na Gubałówce.

– Z uwagi na fakt, iż sprawa złego traktowania kucyków przez nieletnich „opiekunów” powraca do nas po raz kolejny, zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy będą świadkami takich sytuacji o utrwalanie zdarzeń w postaci krótkich filmów – apelują inspektorzy z OTOZ Animals Zakopane.

– Zebrana przez nas dokumentacja, posłuży jako materiał dowodowy w zgłoszeniach na Policję, a także dla Burmistrza Miasta Zakopane do którego będziemy wnioskować o wydanie zakazu prowadzenia tego rodzaju działalności na terenie Gubałówki – czytamy na oficjalnym profilu na Facebooku.

Post ma już blisko 1500 udostępnień.

– Brak słów na takich bydlaków – oburzają się internauci. – Młodociane bestie w ludzkiej skórze – czytamy w komentarzach.

Więcej tutaj:

W związku z otrzymaną przez nas wczoraj informacją, której urywek publikujemy:"Dzień dobry. Tydzień temu na Gubałówce…

Posted by Fundacja Zwierzęta Podhala 2 on Wednesday, January 17, 2018

(ip)

fot. Pixabay

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie