Mocne doniesienia, w Wiśle zanosi się na rewolucję. Jest reakcja klubu

Kiko Ramirez nie jest już dyrektorem sportowym Wisły, a pojawiają się informacje, że wkrótce jego los może podzielić trener Albert Rude. – Klub nie rozmawia ani nie spotyka się z żadnymi trenerami – zapewnia z kolei Karolina Kawula, rzeczniczka klubu.

Wisła sezon ligowy zakończyła fatalnie. W ostatnich czterech spotkaniach zdobyła tylko punkt i wylądowała dopiero na 10. miejscu w tabeli. Tym samym kolejny rok krakowianie będą musieli tułać się po zapleczu Ekstraklasy.

To oznacza, że przy Reymonta będą duże zmiany. Z klubem już pożegnał się dyrektor sportowy Kiko Ramirez, ale o jego odejściu mówiło się od dłuższego czasu. Teraz na włosku wisi także posada trenera Alberta Rude.

Co więcej, jak donoszą Meczyki.pl, decyzja już zapadła i klub szuka następcy dla hiszpańskiego szkoleniowca. Inna jest jednak oficjalna wersja klubu, a przedstawiła ją w mediach społecznościowych.

– Klub nie rozmawia ani nie spotyka się z żadnymi trenerami. Decyzje zapadną przed 7.06 po wcześniejszych rozmowach z obecnym szkoleniowcem, które aktualnie trwają, a podczas których analizowana jest ostatnia część sezonu – napisała Kawula.

Michał Lop

Najnowsze

Co w Krakowie