Mocne wydarzenie w Kraków Arenie. Mamy dla Was bilety!

Już niedługo prawdziwe rockowe wydarzenie! 26 stycznia 2019 r. w TAURON ARENA KRAKÓW wystąpi jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce – Patrycja Markowska. Na scenie gościnnie pojawią się również: Grzegorz Markowski (Perfect), Artur Gadowski (IRA), Sebastian Piekarek i Piotr Konca – gitarzyści zespołu IRA. A dla naszych Czytelników mamy konkurs (na końcu artykułu).

Patrycja Markowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w Polsce. Z jednej strony wyjątkowa wrażliwość i subtelność, a z drugiej rock n’rollowy żywioł. Może właśnie dlatego od lat obdarza nas utworami zarówno tymi delikatnymi, jak i tymi o mocniejszym brzmieniu.

Podczas Rockowej Atmasfery z Patrycją Markowską szykuje się prawdziwy rollercoaster nastrojów, dźwięków, wspaniałych melodii i wykrzyczanych słów. Tym bardziej, że w roli gości zobaczymy i usłyszymy tych, których uwielbiamy od lat: Grzegorza Markowskiego, Artura Gadowskiego wraz z gitarzystami Sebastianem Piekarkiem i Piotrem Koncą.

Dobór artystów nie jest oczywiście przypadkowy – głosy obu panów zbudowały w różnych okresach potęgę rockowej muzyki w Polsce, a lista wyjątkowych piosenek Perfectu i IRY zapełniłaby co najmniej kilka koncertów. Ich duety z Patrycją Markowską m.in. Kołysanka czy Ocean zdobyły ogromną popularność, a wspólne występy potwierdziły, jak dobrze czują się oni razem na scenie.

Podczas koncertu nie zabraknie piosenek z ostatniego krążka artystki „Krótka płyta o miłości”, pojawią się ballady i rockowe klasyki, będzie tak, jak powinno być w rock and rollu: muzyczny pot, krew i łzy.

Producent wykonawczy: ATMA

Bilety na koncerty Patrycji Markowskiej już dostępne na: ebilet.pl, eventim.pl, bilety24.pl, abilet.pl, kupbilecik.pl.

KONKURS *** KONKURS *** KONKURS *** KONKURS *** KONKURS ***

Dla Czytelników KRKnews mamy pulę PODWÓJNYCH biletów na ten koncert. Zasady konkursu są bardzo proste: napiszcie jednym zdaniem, dlaczego to właśnie Wam należy się zaproszenie.

Na maile czekamy do piątku (18.01) do godz. 22. Proszę je wysyłać na adres: redakcja@krknews.pl, z tytułem KONKURS.

Zwycięzców poinformujemy w poniedziałek.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie