Monki wchodzi do Polski. Pierwszy salon zostanie otwarty w Bonarce w Krakowie

fot. Xanor / ikimedia

Tego lata szwedzka marka odzieżowa zadebiutuje w Polsce. Jej pierwszy stacjonarny sklep powstanie w Bonarce. W salonie o całkowitej powierzchni 400 m2 pasja do mody połączy się z innowacyjnymi rozwiązaniami designerskimi zaprojektowanymi zgodnie z najnowszym konceptem Monki.

Salon Monki w Bonarce zachwyci wszystkich miłośników designu. Oprócz elementów dekoracyjnych, charakterystycznych dla sklepów tej marki, zobaczymy karuzele dyskotekowych kul, które wprowadzą do wnętrza niezobowiązujący klimat modowej zabawy. Dopełnieniem całości będzie oryginalna fasada. Zamiast standardowych rozwiązań, zastosowano w niej architektoniczne łuki.  Lokal o całkowitej powierzchni 400 m2 znajdzie się na 1 piętrze centrum w sąsiedztwie innych dobrze znanych marek młodzieżowych.

–  Otwarcie salonu Monki w Bonarce jest dla nas ważnym wydarzeniem. Cieszę się, że pierwszy w Polsce salon tej marki powstanie w naszym centrum. Sukcesywnie rozwijamy ofertę fashion, by dostarczyć klientom dostęp do najbardziej pożądanych światowych marek. Co więcej, otwarcie Monki jest też świetną zapowiedzią dalszych zmian, jakie mamy w planie dla Bonarki. – mówi Justyna Bartosz, Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

Klientki Bonarki poszerzą grono fanek skandynawskiego brandu skupiającego się pod wspólnym hasztagiem #monkistyle. Dzięki niemu młode krakowianki będą mogły dzielić się swoim stylem z entuzjastkami marki z całego świata. Projektanci Monki nie ukrywają, że obserwują społeczność #monkistyle, skąd czerpią nowe inspiracje i pomysły.

W kolekcjach Monki skandynawski charakter łączy się z azjatycką modą uliczną. Głównym celem jaki stawia sobie szwedzka marka jest umożliwienie młodym kobietom wyrażenie siebie poprzez dobór odpowiednich ubrań i dodatków.

Polska jest dla nas nowym i ekscytującym rynkiem, a Bonarka w Krakowie idealnym miejscem na uruchomienie naszego pierwszego sklepu w Polsce mówi Jennie Dahlin Hansson, Dyrektor Zarządzająca Monki. – Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak Monki staje się częścią stylu modnych Polek, które będą mogły odkryć nasze ubrania nie tylko online, ale również w sklepie.

/informacja prasowa/

Zobacz także