Można już latać z Krakowa do Wielkiej Brytanii i na Ukrainę

Musisz przeczytać

Rząd zniósł zakaz lotów do Wielkiej Brytanii. 1 lipca znowu będzie można polecieć z Krakowa do Londynu, Glasgow, Birmingham, Edynburga i Kijowa.

– Zgodnie z nowym rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30.06.2020 w sprawie zakazów w ruchu lotniczym wracają połączenia do Wielkiej Brytanii i na Ukrainę. Z Kraków Airport pasażerowie będą mogli skorzystać z połączeń do Wielkiej Brytanii: Londynu, Glasgow, Birmingham, Edynburga oraz polecieć na Ukrainę do Kijowa – informuje Natalia Vince, rzeczniczka Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków – Balice.

Pierwszy samolot do Londynu odleci z Balic do Londynu o godz. 6.05. Pasażerów zabierze Wizz Air. O godz. 6.55 do Londynu odleci samolot Ryanaira. A 20 minut później powinna wystartować do Kijowa maszyna Wizz Aira.

To tylko niektóre z lotów z krakowskiego lotniska zaplanowane na środę 1 lipca. Będą kolejne rejsy do Londynu, a także pierwsze loty do Glasgow, Birmingham, Edynburga.

Ale zaplanowane są także rejsów do innych miast. Madryt, Barcelona, Larnaka, Pafos, Bruksela, Frankfurt, Oslo, Cagliari, Mediolan, Paryż – jest w czym wybierać. tak wielu lotów jednego nie było z Krakowa od połowy marca. W środę 1 lipca 2020 z Balic odleci ponad 30 rejsowych samolotów. Każdego dnia powinno ich przybywać.

Kiedy zaczną latać z Krakowa

EASYJET – 1 lipca
AIR FRANCE – 3 lipca
NORWEGIAN – 3 lipca
FLYDUBAI – 4 lipca
BRITISH AIRWAYS – 10 lipca
SWISS – 14 lipca
AUSTRIAN AIRLINES – 14 lipca
JET2.COM – 16 lipca
EL AL – 3 sierpnia
SAS – 16 sierpnia
TRANSAVIA – 31 sierpnia
EL AL – 3 sierpnia
EUROWINGS – 1 września
FINN AIR – 1 września
Brussels Airlines – 2 września

GS

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca