MPK sprzedaje wycofane z ruchu autobusy. Przebieg: ponad milion kilometrów!

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie wystawiło na sprzedaż siedem autobusów miejskich marki Solaris. Może je nabyć każda osoba prywatna lub przedsiębiorstwo. Wystarczy, że spełni wszystkie wymagania licytacji. Cena wywoławcza to 23 tys. zł. 

Wystawione na aukcje autobusy to  Solaris Urbino 12  z 2008 roku. Pojazdy najlepsze lata maja za sobą – wystarczy wspomnieć, że ich przebieg to ponad milion kilometrów! Jeden z egzemplarzy może się „pochwalić” przebiegiem prawie 1,3 miliona kilometrów. Cena wywoławcza za każdy pojazd to 23 tys. zł. 

Na oferty MPK czeka do 12 kwietnia, do godz. 8.30. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium za każdy licytowany autobus. Kryterium wyboru najkorzystniejszej oferty jest jedno – najkorzystniejsza cena netto.

Zainteresowani mogą zobaczyć sprzedawane pojazdy. Autobusy można oglądać na parkingu przy Stacji Obsługi Autobusów Bieńczyce, ul. Kornela Makuszyńskiego 34, po uprzednim kontakcie telefonicznym  tel.: 12 254 17 03 lub 887 708 13.

(JS)

1 KOMENTARZ

Najnowsze

Co w Krakowie