Mrozu miał wypadek podczas niedzielnego koncertu w Krakowie

Mrozu nie wystąpi na poniedziałkowym koncercie w Krakowie. Wszystko przez jego wypadek podczas niedzielnego występu w klubie Forty Kleparz. Muzyk publikuje w mediach społecznościowych zdjęcie po udzieleniu mu pomocy przez lekarzy Szpitala Wojskowego w Krakowie.

Kraków, była wczoraj taka petarda, że poleciałem za daleko… 🚀Po 13 latach koncertowania, niestety, stało się. Podczas…

Posted by MROZU on Monday, November 28, 2022

Do wypadku doszło już pod sam koniec koncertu, podczas bisów. „Idąc w stronę podestu, na którym grał Adam (nasz klawiszowiec), w pewnym momencie skończyła się scena. Ten manewr wejścia na podest robię zawsze – tym razem ułożenie sceny było wyjątkowo inne…i w dymie, świetle i emocjach które sięgały zenitu lewa noga straciła grunt. Zleciałem paskudnie skręcając staw skokowy” – opisuje Mrozu.

Muzyk obiecuje wrócić do Krakowa 19 grudnia, bo dzisiaj (28 listopada) nie wystąpi na drugim koncercie. „Mam nadzieję, że spotkamy się ponownie 19.12 w Fortach Kleparz. Jeśli ten termin jest dla Was niedogodny oczywiście otrzymacie zwrot za bilety – napisał Morzu na swoim Facebooku.

Podziękował też ekipie ratowniczej z Krakowa oraz ze Szpitala Wojskowego – za sprawną i skuteczną interwencję, a fanom i znajomym – za za wyrozumiałość i wszystkie wyrazy troski o jego zdrowie.

(GS)

Najnowsze

Co w Krakowie