Muzycy z Nowej Huty znów szokują! Mocno uderzają w polityków PiS! [Tylko dla dorosłych]

Nowohucki zespół WU-HAE znów przegina! Tym razem muzycy tuż przed samymi wyborami prezydenckimi postanowili wypuścić teledysk do piosenki „Wy*******ać”. Artyści nie patyczkują się i używają ostrych słów! Koniecznie zobaczcie klip! Przesadzili?! Uwaga! Wideo tylko dla dorosłych!

– „Wy*******ać ze złym rządem! Wy*******ać z arogancją polityków! Wy*******ać z ch*****mi ustawami!” – śpiewa WU-HAE. – „Je**ć senat, parlament, sk*****ły system cały! Je**ć ich za kłamstwa wszystkie, za zdeptane ideały! Trzeba je**ć ten rząd cały, elektorat chorej władzy za tą pychę, za podziały, za pogardę – dodają w kolejnej zwrotce muzycy. 

Słowo „wy*******ać” wielokrotnie pojawia się w refrenie i kolejnych zwrotkach. WU-HAE śpiewa o tym, że nie chce w Polsce nazistów, wyższych podatków i fałszywych modlitw. W teledysku możemy zobaczyć wściekłych Polaków, ale także fragmenty wideo z politykami partii rządzącej i o. Tadeuszem Rydzykiem. 

To nie pierwszy raz, gdy zespół z Nowej Huty szokuje. W piosence „Krakowiaczek” muzycy kpili z Andrzeja Dudy, nazywając prezydenta „Maliniakiem”. Z kolei w duecie z Maciejem Maleńczukiem pt. „Gończe psy” artyści śpiewali: „Pozagryzajcie sku*****ny się nawzajem. Spuście na siebie gończe psy. Donosiciele i szaleńcy rządzą krajem, lecz jaki będzie finał gry. Gdy w rytmie disco – ku**o – polo maszerują, chłopcy goleni w faszystowski sznyt, szukają wroga nawołują, szczują, plują.”

Krakowscy artyści obrażają Dudę! Skandaliczny klip [wideo]

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie