Nagrali awanturę w szpitalu. Pacjenci zszokowani zachowaniem lekarki! [wideo]

fot. Pixabay

– Tacy ludzie nie powinni w ogóle być lekarzami” – to jeden z najdelikatniejszych komentarzy internautów. Po awanturze w szpitalu pacjenci są w ciężkim szoku. Szpital broni się, że tego dnia opiekę sprawował zewnętrzny podmiot.

Chodzi o placówkę numer 2 Mysłowicach, do której – wnioskując po wpisach – zdarza się trafiać również ludziom z Małopolski. Najważniejsze nie jest jednak „gdzie”, ale „co” się wydarzyło.

Dwoje ludzi przyszło do szpitala z córką. W trakcie tej wizyty doszło do awantury, którą rodzice dziecka nagrali i opublikowali na facebooku. Cztery nagrania poniżej:  

Opublikowany przez Sara Liliana Wtorek, 4 czerwca 2019

Opublikowany przez Sara Liliana Wtorek, 4 czerwca 2019

Opublikowany przez Sara Liliana Wtorek, 4 czerwca 2019

Opublikowany przez Sara Liliana Wtorek, 4 czerwca 2019

Internauci są w ciężki szoku. Filmy łącznie zostały wyświetlone już milion (!) razy, mają ponad 2 tys. komentarzy i 8 tys. udostępnień. Ludzie w setkach wpisów zaatakowali lekarkę, a rodzice jej zachowanie skomentowali krótko: „Nasza piękna służba zdrowia ! Szpital nr 2 w Mysłowicach! Istna porażka!”.

Niektórzy internauci bronią jednak lekarki:

  • „Wielki SKANDAL!!! Pacjent wyproszony z pokoju socjalnego… ” Puknijcie się w główkę ludzie!!!
  • Czytam komentarze i mam mieszane uczucia .Płacimy podatki powinniśmy mieć zapewnioną opiekę. Filmu od początku nie ma … Pani zachowała się karygodnie czytając komentarze wyżej nie pierwszy raz ..przykre to wszystko. Ojciec ewidentnie sprowokował , ale sama nie wiem co bym zrobiła jak by to było moje dziecko.
  • A może filmik nagrany od momentu wejścia i pierwszego kontaktu załatwił by sprawę i rozwjał wszelkie wątpliwości? Nie bronię lekarki, ale nagrywajacy zalutuje mi tu takim drobnym cwaniaczkiem.

O komentarz do całej sytuacji poprosiliśmy szpital. 

„W związku z zajściem, które zostało zarejestrowane i opublikowane w serwisie Facebook w dniu 4 czerwca 2019 r. informujemy, że nocną i świąteczną opiekę medyczną w Szpitalu nr 2 w Mysłowicach sprawuje zewnętrzny podmiot. Natychmiast, gdy dowiedzieliśmy się o zaistniałej sytuacji wezwaliśmy jego zarząd do złożenia stosownych wyjaśnień” – otrzymaliśmy odpowiedź podpisaną przez pana Pawła Szałankiewicza.

kr

 

Zobacz także