Najlepsi ośmioklasiści otrzymają atrakcyjne nagrody! Co trzeba zrobić?

Musisz przeczytać

W tym roku po raz pierwszy od wielu lat odbył się egzamin ósmoklasisty. Krakowscy uczniowie bardzo dobrze sprostali temu wyzwaniu, a wśród nich znaleźli się nawet tacy, którzy osiągnęli najwyższe możliwe wyniki, czyli 100% z każdego przedmiotu. Z myślą o nich miasto zdecydowało się na stworzenie nagrody „Ósmoklasista 100%”, a dla najlepszych dzieciaków czekają nagrody!

Nagroda „Ósmoklasista 100%” może trafić do absolwentów szkół podstawowych, którzy z każdego zdawanego na egzaminie ósmoklasisty przedmiotu uzyskali maksymalny wynik, czyli 100%. Nagrodą będzie 1 tys. zł, a zgłoszenia do nagrody mogą dokonać dyrektorzy lub rodzice.

W ramach Krakowskiego Programu Wspierania Uzdolnionych Uczniów można ubiegać się o m.in. Laur Olimpijski, Nagrodę Edukacyjną Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa, Stypendium Prezydenta Miasta Krakowa im. Juliusza Lea, List Gratulacyjny, dofinansowanie obozów naukowych, a także inne formy wsparcia związane z reprezentowaniem przez niego Polski w olimpiadach międzynarodowych.

Wzór wniosku jest dostępny tutaj. Zgłoszenia można składać od poniedziałku, 30 września. 

js/krakow.pl

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca