Berkowicz dał czadu. Prezydent Duda… Najlepsze Hot 16 Challenge z Krakowa. Kto królem rapu?

Musisz przeczytać

Hot 16 Challenge 2 to akcja zapoczątkowana przez rapera Solara, która polega na zarapowaniu 16 wersów i wpłaceniu pieniędzy na walkę z koronawirusem. W charytatywnej zabawie biorą udział politycy, piosenkarze, aktorzy czy… ratownicy medyczni. Koniecznie sprawdźcie, kto ma szansę zostać królem rapu w Krakowie!

Konrad Berkowicz

Lekarz, biznesmen czy nerd? Poseł Konfederacji kreatywnie podszedł do zadania i w oryginalnym teledysku wystąpił w kilku wcieleniach. Polityk nie boi się odważnych wersów i w utworze „Jesień średniowiecza” rapuje o tym, gdzie ma… socjalizm. W ciągu dwóch dni piosenka została obejrzana przez 3,5 mln widzów na Facebooku i YouTube. 

– Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz. Nie zajrzeli do d**y – właśnie tam miałem socjalizm. Ten kawałek to jest diss, ale nie tylko na PiS. Czy pobożni, czy bezbożni, wszyscy są socjalistami. Chcą kupować od nas głosy – naszymi kieszeniami. Rząd chce naszego dobra – jak to słyszysz szybko wiej. Gdy położy na nim łapska, będziesz miał go coraz mniej. Państwo nie ma dziś pieniędzy innych przecież niż te Twoje. Haracze, łapówy, kradzieże, machloje – rapuje Berkowicz.

Andrzej Duda

Głowa państwa raczej nie ma rapowych „skilli”, ale utwór o „walce z ostrym cieniem mgły” zrobił furorę w internecie i błyskawicznie stał się memem. Wiele osób zastanawiało się, co ma na myśli rapujący prezydent. Raper Zeus, który nominował polityka do wyzwania stwierdził, że żałuje tego, co zrobił. Mimo to rap Andrzeja Dudy został obejrzany ponad 9 mln razy, a „ostry cień mgły” stał się już kultowym tekstem!

– Nie pytają Cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły. To jest maj. Nie pachnie saska kępa. Może ktoś to, gdzieś przewidział, ale wróżba raczej tępa – rapuje głowa państwa. 

Marcin Bzyk-Bąk

Lider zespołu WU-HAE znów szokuje! W ostrym utworze dostało się katolikom. Bzyk-Bąk stwierdził, że Polskę „toczy rak”. Na koniec dodał, że nie będzie nominował kilku osób, bo Andrzej Duda zepsuł zabawę. 

– To nie jest już, to nie mój kraj. Codziennie to widzę, za was się wstydzę. Jak można atakować lekarzy po pracy? Oblewać drzwi farbą, je***i łajdacy. Większość populacji katolicy nie rozumiejący, co czytali w Biblii. W imię Ojca, w imię Syna, zabić tego sk******a – rapuje Marcin Bzyk-Bąk. 

#hot16challenge2Dzięki za nominacje DJ TRAKMAJTER I zespół Purple Lagoon.Nominuję Seweryn Dutka.Tylko jedna nominacja, bo Andrzej Duda zdupcył nam całą zabawę 😉Link do zbiórki:https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

Posted by Marcin Bzyk on Thursday, May 14, 2020

Krakowskie Pogotowie Ratunkowe

Ratownicy postanowili wziąć udział w #hot16challenge2. W utworze nie tylko rapują, ale także edukują o tym, jak przeprowadzić resuscytację. Ten filmik powinien być puszczany dzieciom w szkołach!

– Widzisz wypadek, na trzy dziewiątki dzwoń. Sam nie stój biernie, biegnij z pomocą doń. Podejdź, zapytaj, czy wszystko jest ok. Jeśli nic nie odpowiada, z nerwów nie szalej. Udrożnij, sprawdź oddech, to takie ważne, bo jeśli biedak nie oddycha – będzie RKO – rapuje ratownik medyczny. 

Viki Gabor

Młoda gwiazda z Krakowa postanowiła nie zarapować, a… zaśpiewać i trzeba przyznać, że Viki Gabor ma świetny głos! Piosenka w ciągu kilku dni została obejrzana już ponad milion razy! Koniecznie posłuchajcie!

js

Marcin Baszczyński

W poniedziałek do akcji wkroczył Marcin Baszczyński. To Ślązak, ale przez wiele lat grał w Wiśle Kraków. Jako raper daje radę!

 

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca