„Rada„Rada„Rada
„Rada„Rada„Rada

Najpierw zginął jej mąż, a teraz to… Walczy, by nie zostawić małej córeczki

Musisz przeczytać

Rehabilitacja po Covidowa
Rehabilitacja po Covidowa

Pani Weronika ma dopiero 25 lat, ale zegar już bezlitośnie odmierza dla niej czas… Niedawno wykryto u niej glejaka, którego leczenie nie dość, że jest pilne, to jeszcze kosztowne.

Dwa lata zginął jej mąż – wracając z pracy miał wypadek samochodowy. Została sama z maleńką wtedy córką.

– Zabrakło mi chęci do życia, odizolowałam się od ludzi, odsunęłam od świata. W końcu udało mi się nieco podnieść i stanąć na nogi, żeby jakoś posklejać nasz porozbijany kawałek świata. Bardzo tęsknie za mężem, ale córka dawała mi siłę i motywację do tego żeby odzyskać uśmiech i starać się o to, by nasze życie miało szansę być jeszcze choć trochę szczęśliwe. Niedawno znów wszystko runęło – opowiada.

Zaczęło się od bólów głowy. Później był szereg innych dolegliwości i zaczęły się wyprawy od lekarza do lekarza. Pewnego dnia podczas spaceru straciła przytomność. Karetką pojechała do szpitala, gdzie wykryto guza mózgu. To glejak, najgorszy z możliwych.

– Walczę, lecz lekarze otwarcie przyznają, że przy dostępnych metodach leczenia w Polsce nie mam szansy wychodzić z tej walki zwycięsko. Otrzymałam wskazówki, gdzie mogę jeszcze szukać pomocy. Udało nam się znaleźć światełko w tunelu, ale zgasło jeszcze szybciej nim się pojawiło. Dokładnie z chwilą kiedy otrzymałam plan leczenia wraz z kosztorysem – przyznaje.

– Dlatego błagam każdego z Was o najmniejszą wpłatę, udostępnienie, jakikolwiek najmniejszy gest. Wierzę, że się uda, nie poddam się, ale potrzebuję Waszej pomocy. Będę ogromnie wdzięczna za każdą pomoc – prosi pani Weronika.

Na leczenie w Niemczech potrzebuje 160 tys. zł, do tej pory udało jej się zebrać niewiele ponad 30 tys. Pani Weronikę można wesprzeć poprzez stronę Zrzutka.pl (TUTAJ).

Harder
Harderfit
- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca