Napalone nastolatki piszą opowiadania erotyczne o Andrzeju Dudzie!

To naprawdę niepokojące! Na popularnej platformie, służącej do zamieszczania amatorskich opowiadań, można znaleźć erotyczne historie o… Andrzeju Dudzie. Nastolatki fantazjują o obcowaniu z prezydentem i ze szczegółami opisują erotyczne sceny!

O tej sprawie poinformował na Facebooku Tygodnik Nie. Na stronie WattPad można bez problemu znaleźć historie erotyczne o Andrzeju Dudzie. Autorkami są nastolatki, które w opowiadaniach fantazjują o byciu porwaną przez prezydenta. W „dudoerotykach” można znaleźć liczne opisy pornograficznych scen z nieletnimi. 

Po przeczytaniu kilku z opowiadań jesteśmy przerażeni, co kryje się w niektórych młodych głowach. Włos jeży się na głowie! Najczęściej nastolatki opisują, że zostały porwane przez prezydenta, by zostać erotyczną niewolnicą. W poszczególnych wersjach dziewczyny są wcześniej ratowane przez bohaterskiego męża stanu. W jednym z „dudoerotyków” Beata Szydło jest… „pomocnicą”, która najwyraźniej pomaga Dudzie w łapaniu nowych „ofiar”. Jedna z nastolatek napisała nawet, że… zaszła z prezydentem w ciąże i założyli rodzinę! 

A oto kilka fragmentów:

Erotyczne opowiadania nastolatek o Andrzeju Dudzie / fot. WattPad
Erotyczne opowiadania nastolatek o Andrzeju Dudzie / fot. WattPad
Erotyczne opowiadania nastolatek o Andrzeju Dudzie / fot. WattPad

js

Najnowsze

Co w Krakowie