Nastolatek oblał się substancją łatwopalną i się podpalił. Trafił do szpitala w ciężkim stanie

Musisz przeczytać

Czy to była próba samospalenia? Nastolatek oblał się substancją łatwopalną, najprawdopodobniej benzyną i się podpalił. Nie są znane przyczyny tak dramatycznego wydarzenia, do którego doszło w Mucharzu w powiecie wadowickim. 15-letni chłopak w ciężkim stanie trafił do szpitala w Krakowie, ma poparzoną znaczną część ciała.

O dramatycznym wypadku, do którego doszło we wtorek, 4 maja informuje portal wadowice24.pl. „Z niewyjaśnionych powodów 15-latek oblał się substancją łatwopalną, prawdopodobnie benzyną i podpalił. Na ratunek poszkodowanemu ruszyli między innymi strażacy. Nie wiadomo z jakiego powodu nastolatek oblał się benzyną” – czytamy w publikacji na temat próby samospalenia.

Portal wadowice24.pl podaje, że nastolatek ma poparzone ponad 50 proc. powierzchni ciała. Na ratunek ruszyli mu strażacy z jednostek zawodowych w Wadowicach i Suchej Beskidzkiej oraz OSP Mucharz. „W pierwszej kolejności użyli hydrożeli. Następnie chłopak został przekazany pod opiekę zespołowi ratownictwa medycznego oraz załodze Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, która zabrała poparzonego chłopca do szpitala w Krakowie” – czytamy na wadowice24.pl.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca