Niczego się nie nauczył… Policja złapała go po raz kolejny i teraz ma duży problem

Niektórzy są chyba nałogowymi łamaczami prawa… W ciągu trzech miesięcy ten sam mężczyzna został dwa razy przyłapany z narkotykami i teraz grozi mu więzienie.

Krakowscy policjanci udali się do jednej z miejscowości położonej nieopodal Krakowa, gdzie miał przebywać mężczyzna, który przechowywał niedozwolone substancje. Podczas przeszukania jego domu policjanci znaleźli ponad 40 gramów amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

– To nie pierwszy raz, kiedy został zatrzymany za posiadanie narkotyków. Na początku listopada zeszłego roku ci sami policjanci zatrzymali go za posiadanie blisko 80 gramów amfetaminy oraz ponad 7 gramów marihuany. Wtedy za swój czyn miał odpowiadać przed sądem z „wolnej stopy” – informuje biuro prasowe policji.

W związku z tym, że 30-latek po raz kolejny dopuścił się przestępstwa, sąd postanowił zastosować wobec niego 3-miesięczny areszt. Mężczyzna usłyszał kolejny zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Grozi mu do lat 10 więzienia.

bp

Najnowsze

Co w Krakowie