Nie ma drugiego takiego wyścigu!

Nie ma drugiego takiego kolarza jak Tomasz Marczyński i nie znajdziecie drugiego takiego wyścigu jak…Wyścig.

„Kiedy wymyślaliśmy wraz z Tomkiem to, jak ma wyglądać, wiedzieliśmy, że musi to być impreza, która połączy w sobie walkę, dobrą zabawę ale także coś niepowtarzalnego. Klimat który sprawi, że na urokliwą trasę do podkrakowskich Niepołomic będziecie wracać rok po roku i nigdy nie poczujecie znużenia.

Mamy ogromny zaszczyt zaprosić Was na prawdziwe kolarskie święto. Wiemy, że każdy z Was kocha ten sport za coś innego. Połączyliśmy w formule Wyścigu rywalizację, emocje, piękno przyrody, szum opon na gładkim asfalcie i klimat zgrupowań na południu Europy – wszystko to doprawione dobra zabawą i radością z życia, która tak mocno charakteryzuje Tomka Marczyńskiego” – informują organizatorzy.

Wyścig daje Wam możliwość rywalizacji na trasie poprowadzonej przez urokliwą Puszczę Niepołomicką. Jej przebieg zaplanowaliśmy tak, aby oprócz gładkich asfaltów można było znaleźć także fragmenty poprowadzone idealnymi szutrami rodem ze Strade Bianche. Wszystko w klimacie Gran Fondo, który pozwoli Wam z jednej strony zmierzyć swój czas na wybranych odcinkach, a z drugiej poczuć klimat kolarskiego święta.

Kolarze z całej Polski, najlepsza włoska kawa, a na koniec impreza, która przejdzie do historii. Wraz z Wyścigiem macie możliwość pożegnać sezon 2018 bawiąc się na Zamku w Niepołomicach, jednej z letnich siedzib Królów Polski.

„Całe swoje doświadczenie łączę w imprezie kolarskiej, jakiej wcześniej nie znaliście. Moje ulubione szosy i szutry, smak rywalizacji na dwóch dystansach w zaskakującej formule, zapach najlepszej włoskiej kawy i klimat kolarskiego święta na mecie – nie ma lepszego sposobu na podsumowanie sezonu. Hasta luego!” – Tomasz Marczyński

Najnowsze

Co w Krakowie