Nie masz pomysłu na weekend? Proponujemy rafting Dunajcem w Pieninach

Rafting Dunajcem jest niesamowitą przygodą dla każdego. To dwie godziny wspaniałej zabawy, lekkich dreszczyków, pięknych krajobrazów i nowych doświadczeń. Będąc w Pieninach, koniecznie musisz popłynąć! 

Jeżeli szukasz pomysłu na spędzenie aktywnie czasu w Pieninach z rodziną czy znajomymi to jest bardzo dobry pomysł.

Rafting Dunajcem rozpoczyna się w Sromowcach Niżnych, a kończy w Szczawnicy. Podczas pokonywania  tej 14 kilometrowej trasy, możesz podziwiać uroki Pienińskiego Parku Narodowego. Przełom Dunajca stanowi naturalną granicę pomiędzy Polską a Słowacją. Po obu stronach możesz podziwiać faunę i florę, charakterystyczną dla tego terenu, a przede wszystkim masyw Trzech Koron (982 m n.p.m) i Sokolicę (747 m n.p.m).

Co jest najważniejsze , Rafting Dunajcem to bardzo lekka forma spędzania czasu aktywnie w górach. Dlatego płynąc Przełomem możesz być spokojny, ponieważ trasa ta zaliczana jest do łatwych i przyjemnych, w skali  trudności do WW6, umiejscowiona jest na poziomie WW1. Pontony raftingowe są 6 lub 8 osobowe, a każdy uczestnik jest wyposażony w kamizelkę asekuracyjną i kask. Będziesz  pod opieką doświadczonego instruktora, który odpowiedzialny jest za bezpieczeństwo. Rezerwacja jest możliwa tutaj.

Albo wypożycz jedno lub dwuosobowy kajak i przekonaj się sam, jakie to urokliwe miejsce.

https://www.rivent.pl/rezerwacje/wypozyczalnia-kajakow-dunajec/

Udanej przygody !!!

Najnowsze

Co w Krakowie