Nie żyje Jolanta Zatorska. Krakowskie krwiodawstwo w żałobie

Fot. Flickr

Nie żyje Jolanta Zatorska, wieloletnia szefowa Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie. Zmarła 2 stycznia 2021 roku.

O śmierci swojej wieloletniej dyrektorki poinformowało Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie. Jolanta Zatorska kierowała tą placówką przez blisko 30 lat.

„Niezwykle życzliwa i otwarta na współpracę z klubami zrzeszającymi honorowych dawców krwi. W swojej działalności zawodowej była wyrozumiałym szefem, wymagającym wiele od siebie, wrażliwym na potrzeby swoich pracowników, traktujących wszystkich z wielkim szacunkiem i kulturą. Podejmowała odważne działania zapewniające dynamiczny rozwój krwiodawstwa i krwiolecznictwa w woj. małopolskim. Zawsze oddana i wrażliwa na potrzeby pacjentów wymagających transfuzji krwi oraz jej składników. W zmarłej straciliśmy oddanego Przyjaciela, skromnego i niezwykłego Człowieka” – to fragment nekrologu zamieszczonego na stronie internetowej Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie.

(red)

Zobacz także