Nie żyje starosta oświęcimski. Był mężem posłanki PO

Musisz przeczytać

Nie żyje Marcin Niedziela, starosta oświęcimski. Zmarł po ciężkiej chorobie we własnym domu. Marcin Niedziela był mężem posłanki PO Doroty Niedzieli.

„Dziś dotarła do nas bardzo smutna wiadomość, wczoraj odszedł od nas Starosta Oświęcimski Marcin Niedziela. Jego śmierć to niepowetowana strata dla nas wszystkich. Na zawsze pozostanie w naszych sercach i umysłach. Składamy najszczersze wyrazy współczucia oraz słowa wsparcia rodzinie” – czytamy na stronie internetowej powiatu oświęcimskiego. W sobotę, 18 września 2021 roku, flagi na budynku Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu zostały opuszczone do połowy masztu i okryte kirem.

Marcin Niedziela był mężem posłanki Doroty Niedzieli. Kondolencje złożyła m.in. wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska. „Zmarł Marcin Niedziela, starosta oświęcimski, mąż naszej koleżanki Doroty Niedzieli. Kochana Doroto, jesteśmy w tych trudnych chwilach z Tobą, Basią i Anią” – napisała wicemarszałek Sejmu na Twitterze.

Marcin Niedziela urodził się w 1964 roku. Ukończył geodezję na AGH w Krakowie. W 2010 roku został radnym powiatu oświęcimskiego, w tej kadencji był starostą oświęcimskim.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca