Aktualności Polecane Sport

Niedoszły piłkarz Wisły okazał się nie tylko kibolem, ale też masochistą!

Ha! Ten to ma dopiero tupet! Zamiast zamilknąć i pozwolić o sobie zapomnieć, młody kopacz nadal walczy z wiatrakami. Tym razem z pomocą prawników. Kibol Cracovii, który przez przypadek wylądował w Wiśle, ma jeszcze czelność grozić nam sądem.

Chodzi o Krystiana Galasa. Tak, wiemy, że nie kojarzycie tego gościa z boiska, bo do tej pory kopał w Dalinie Myślenice. W pewnym momencie zauważyła go Wisła Kraków, a kariera stanęła przed nim otworem. Szybko okazało się jednak, że nie był to otwór do wielkiej światowej piłki, ale do pewnej części ciała. Bo właśnie tam znalazł się teraz pan piłkarz.

Jako pierwsi ujawniliśmy, że Galas to zapalony kibol Cracovii. Na swoim profilu na Facebooku nie ukrywał nie tylko sympatii do Pasów, ale i nie krył się z aktywnością antywiślacką.

Jedna ze stron, którą lubił były już kopacz Białej Gwiazdy wygląda tak:

Po tym osobliwym gangbangu, który widzimy na grafice powyżej, Galas ciągle nie miał dość obleśnej wulgarności

Wśród polubień znalazły się choćby takie strony:

Po ujawnieniu tego, jak 18-latek (!!!) nawołuje do nienawiści, Wisła natychmiast rozwiązała z nim kontakt.

– Tak ma być, krótka piłka. Brawo. Choćby to był przyszły Messi to zasady trzeba w życiu mieć – komentował jeden z kibiców na Twitterze. – Wielkie brawa za szybką decyzję – pisał inny.

Więcej o sprawie dowiecie się z poniższego tekstu, który rozwścieczył pana piłkarza.

Mógł być następcą Messiego, a wyleciał z klubu. Zapomniał użyć… mózgu

Do naszej redakcji trafiło pismo od pełnomocnika Galasa, w którym ten twierdzi, że naruszamy jego “dobra osobiste, imię, cześć i godność”. Prawnik wzywa nas także do opublikowania przeprosin choćby za stwierdzenie, że Galas jest gówniarzem. Cóż… nadal tak uważamy, nic się od kilku dni nie zmieniło.

Co więcej, uważamy, że o naruszaniu swojej godności i chwały młody chłopiec powinien najpierw porozmawiać sam ze sobą, bo aktywnością w mediach społecznościowy obraża się sam. Zachowuje się jak masochista, który najpierw się chłoszcze, a później ma pretensje, że ktoś o tym napisze. W tej sytuacji chyba Galas sam powinien podać siebie do sądu o zniesławienie

(lm)