W niedzielę otwarcie plaży na Bulwarze Kurlandzkim. Nie zabraknie atrakcji

Zwali się tam pewnie pół Krakowa. W niedzielę odbędzie się otwarcie plaży na Bulwarze Kurlandzkim. Organizatorzy zadbali o szereg atrakcji.

Organizatorzy zapraszają od godziny 16:00 i wyliczają atrakcje: Zatańczą dla Was tancerze z Egurrola Dance Studio. Rozegracie niezapomniane pojedynki w turnieju gry w bule. Przed Wami również warsztaty „ABC miejskiego ogrodnictwa”. Otwarciu będzie również towarzyszyła wystawa zdjęć uczestników warsztatów „WY-kadruj się na ZIELEŃ”.

Najmłodsi będą mogli skorzystać z kina plenerowego w którym odbędzie się projekcja filmu „Mała syrenka”, a foodtrucki zapewnią jedzenie i picie.

Organizatorzy liczą, że „PrzyStań na Plaży” będzie nie tylko miejscem odpoczynku, ale też miejscem spotkań, inspiracji i wymiany doświadczeń. Cała strefa „PrzyStań na plaży” będzie zorganizowana wokół przeszklonego kontenera z drewnianym tarasem na ziemi i na dachu. Rozstawione będą leżaki, bulodrom, hamaki, huśtawki. Będzie również boisko do siatkówki i badmintona. Nad brzegiem Wisły powstanie piaszczysta plaża, będą odbywały się m.in. zajęcia fitness, będzie można również wypocząć na wypożyczonym od nas kocu lub leżaku.

Popołudniami mieszkańcy będą mogli zrelaksować się przy muzyce, wziąć udział w różnego rodzaju warsztatach dla dorosłych i dla dzieci. Strefa będzie czynna codziennie do godzin wieczornych.

(wm)

praktyczny.przewodnik / Foter.com / CC BY

Zobacz także