Nielegalne papierosy w rękach policji!

Nielegalne papierosy o wartości ponad 211 tys. złotych trafiły w ręce Małopolskiej Policji. Zatrzymane zostały również osoby odpowiedzialne za przechowywanie i wprowadzanie papierosów do sprzedaży. Teraz odpowiedzą przed sądem.

Kilka dni temu krakowscy policjanci otrzymali informację, że w gminie Liszki na jednej z posesji mogą znajdować się duże ilości wyrobów tytoniowych. Szybko zorganizowano obserwację podejrzanego punktu, gdzie miał mieścić się magazyn nielegalnych papierosów.

Informacje, które zdobyli policjanci szybko się potwierdziły, gdy funkcjonariusze zatrzymali do kontroli samochód wyjeżdżający z posesji. Okazało się, że przewozi on około 200 sztuk kartonów papierosów bez znaków akcyzowych. Policjanci postanowili przeszukać teren posesji, gdzie odkryto 255 tys. sztuk nielegalnych papierosów wartych ponad 211 tys. złotych.

W ręce policji oprócz papierosów wpadli też trzej mężczyźni odpowiedzialni za przechowywanie i wprowadzanie papierosów do obrotu. To obywatel Polski oraz dwóch obywateli Armenii.

(pt)

Zobacz także