Niezłe żniwa policjantów. Seryjne zatrzymania przestępców

Musisz przeczytać

To był niezły dzień dla policjantów z powiatu krakowskiego. Tylko we wtorek zatrzymali trzy poszukiwane osoby, a od początku roku takich interwencji zanotowali już 46.

We wtorek policjanci zauważyli mężczyznę przypominającego wizerunkiem osobę poszukiwaną, która na widok radiowozu zareagowała bardzo nerwowo. Okazało się, że instynkt mundurowych nie zawiódł. Po wylegitymowaniu 56-letniego mieszkańca Krzeszowic i sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że był poszukiwany.

Tego samego dnia policjanci z Komisariatu Policji w Skawinie ustalili miejsce przebywania 25-letniego poszukiwanego nakazem sądowym do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został doprowadzony do więzienia, gdzie spędzi najbliższe dwa lata.

Kolejna osoba poszukiwana stawiła się na wezwanie w Komisariacie Policji w Zabierzowie. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych, ku zdziwieniu również 60-latka okazało się, że jest on poszukiwany także do ustalenia miejsca pobytu. Od mężczyzny odebrano oświadczenie o aktualnym adresie przebywania i tym razem po wpłacie grzywny uniknął aresztu.

W tym roku funkcjonariusze pracujący na terenie powiatu krakowskiego zatrzymali łącznie 46 poszukiwanych osób.

wp

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca