Ninja Warrior Polska. Wysportowane małżeństwo i trener personalny z Krakowa zawalczą o tytuł wojownika

Musisz przeczytać

Karolina i Maksym Riznyk, wysportowane małżeństwo z Krakowa oraz trener personalny Michał Giemza zmierzą się z torem Ninja Warrior. Ich walkę o tytuł Wojownika Ninja i 150 tysięcy złotych będzie można obejrzeć już w najbliższy wtorek, 29 września o godz. 20.05 w Polsacie.

Ninja Warrior Polska to show telewizji Polsat testujące sprawność, wytrzymałość oraz hart ducha zawodników na niezwykle trudnym torze przeszkód. Tylko 9 śmiałkom na świecie udało się osiągnąć cel i pokonać wszystkie przeszkody, w tym najważniejszą – legendarną już Górę Midoriyama. Tytuł polskiego Ninja Warrior oraz 150 tysięcy złotych są wciąż do zdobycia! O nagrodę główną w 5. odcinku programu zawalczą mieszkańcy z Krakowa – małżeństwo Karolina i Maksym Riznyk oraz 24-letni trener personalny Michał Giemza. O tym, jak zawodnicy poradzili sobie z torem eliminacyjnym, przekonamy się już 29 września o godz. 20:05 na antenie Telewizji Polsat.

Street Workout to dyscyplina sportowa, opierająca się na treningu siłowym z własną masą ciała, wykorzystująca elementy zabudowy przestrzeni miejskiej, takie jak drążki czy poręcze. Karolina i Maksym Riznyk to prekursorzy tej dyscypliny w Polsce. W 2016 roku w Krakowie wspólnie założyli pierwszy w Polsce klub Street Workout o nazwie „Riznyk Street Workout School”.
Karolina z wykształcenia jest pielęgniarką onkologiczną, aktualnie przebywa na urlopie wychowawczym, poświęcając swoją uwagę przede wszystkim 3-letniej córeczce. Jest krajową i międzynarodową zawodniczką Street Workout. W 2015 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w kategorii freestyle.

Maksym pochodzi z Ukrainy, a od 10 lat mieszka w Krakowie. Mimo wykształcenia związanego z handlem zagranicznym swoją karierę zawodową związał ze sportem i spełnia się jako zawodnik, a także trener. Jest Mistrzem Polski Street Workout 2016 kategorii siłowo-wytrzymałościowej, a także czwartym zawodnikiem na świecie w kategorii wytrzymałość. To najbardziej utytułowany zawodnik tej dyscypliny w Polsce.

Michał Giemza jest trenerem personalnym. Od kilku lat trenuje kalistenikę i street workout. Interesuje się biegami OCR. Z sukcesami startuje w wielu zawodach poświęconych tej dyscyplinie sportu.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca