Nowa atrakcja na mapie Krakowa! Poznajcie Arena Garden! [zdjęcia]

Arena Garden / fot. KRKnews.pl

Pizza prosto z pieca, orientalne dania i burgery. Nie zabrakło pyszności dla najmłodszych, czyli gofrów, lodów i ciast. Dzięki Arena Garden to będą wakacje pełne smaku! Wokół Tauron Areny Kraków powstała niezwykła strefa, gdzie można odpocząć, posłuchać koncertu i oczywiście zjeść coś smakowitego! Koniecznie się tam wybierzcie! 

Kawiarnia w Małej Arenie została przemianowana na Garden Coffee, która ozdobiona jest wieloma gatunkami roślin. Dzięki temu można poczuć się jak w prawdziwym ogrodzie. W menu znajdziecie m.in. tapasy. Można tu spędzić czas także wtedy, gdy na zewnątrz pada deszcz. 

Arena Garden / fot. KRKnews.pl
Arena Garden / fot. KRKnews.pl

Z kolei na terenie wokół Tauron Areny Kraków znajduje się kilkanaście foodtrucków. W ofercie są m.in. bułeczki bao, pizza, dania z grilla czy indyjskie specjały. Nie zapomniano o punktach z napojami czy alkoholem. Dla najmłodszych przygotowano lody rzemieślnicze, gofry i ciasta. W przyszłym tygodniu pojawi się foodtruck „Słodziak”, który jest uwielbiany przez dzieci. 

Arena Garden / fot. KRKnews.pl
Arena Garden / fot. KRKnews.pl
Arena Garden / fot. KRKnews.pl

Arena Garden to nie tylko gastronomia! Odbędą się tu także liczne koncerty plenerowe i stand-upy. Na scenie zobaczymy Michała Wójcika z Kabaretu Ani Mru Mru. Organizatorzy przewidzieli także warsztaty i zabawy dla najmłodszych. 

Warto wspomnieć, że strefa przygotowana jest zgodnie z wytycznymi epidemicznymi podanymi przez rząd. Wszystkie leżaki i krzesełka są od siebie oddalone, a stoliki regularnie dezynfekowane. Przygotowano także punkty, gdzie można użyć płynu dezynfekującego. 

A oto harmonogram Arena Garden na weekend: 

20 czerwca (sobota)

godz. 12:00 – otwarcie strefy gastronomicznej;

godz. 20:00 – Duet Dudet & A.HIM – południowoamerykańskie rytmy, afrykańskie bębny i domieszka bałkańskiej energii to plan na sobotę;

21 czerwca (niedziela)

godz. 12:00 – otwarcie strefy gastronomicznej.

Specjalne letnie menu Garden Coffee w kawiarni Małej Hali.

Zobacz także