Nowa grupa kiboli chce przejąć Kraków! Terroryzowali mieszkańców!

isp.policja.pl

Świat nie znosi próżni… Podczas gdy policja wyłapuje kolejnych kiboli związanych z Cracovią oraz Wisłą Kraków, do gry zaczynają wchodzić bandyci identyfikujący się z Hutnikiem Kraków.

Kibole z Nowej Huty ostatnio znajdowali się w cieniu. Wiele „ich” osiedli „przejęli” ci związani z Wisłą lub Cracovią, poza tym Hutnik gra na czwartym poziomie rozgrywkowym, więc w porównaniu z ekstraklasową Cracovią i Wisłą bardzo trudno zaprezentować się im całej kibolskiej Polsce, choć po cichu zapewne zbierają punkty do tzw. ligi chuliganów.

Jakby nie było – o kibolach Hutnika było cicho, a bez błysku fleszy zawsze łatwiej wykombinować coś niezgodnego z prawem. No i wykombinowali…

Jak donosi „Gazeta Wyborcza”, policja właśnie rozbiła grupę pseudokibiców z Nowej Huty, którzy ściągali haracze od ulicznych handlarzy w centrum Krakowa.

Pod trzy bloki w tym rejonie Krakowa podjechali antyterroryści, którzy obawiali się, że kibole mają ze sobą maczety i broń palną. Akcja zakończyła się jednak sukces, czyli zatrzymaniem trzech mężczyzn.

Tymczasem przypomnijmy, że właśnie na światło dzienne wychodzą szczegóły dotyczące grupy kiboli panoszącej się w Wiśle Kraków. Więcej przeczytacie poniżej

Z kasy Wisły Kraków wyprowadzono ogromne pieniądze? Kwoty porażają!

Zobacz także