Nowa plaża w parku Bagry Wielkie

Musisz przeczytać

Zarząd Zieleni Miejskiej otworzył nową plażę w parku Bagry Wielkie. Warunkowo, bo prace budowlane w tym miejscu będą trwały do końca września. Ale w upalne weekendy przyda się w Krakowie dodatkowe miejsce dla ochłody. I strzeżone przez ratowników.

Ta wiadomość ucieszy spędzających wakacje w Krakowie, a tęskniących za wodą, w której można się ochłodzić. Zarząd Zieleni otworzył nowe kąpielisko. Chodzi o park Bagry Wielkie.

Fot. krakow.pl

„Otwieramy warunkowo nową plażę w parku Bagry Wielkie. Warunkowo, ponieważ wszystkie pozostałe prace budowlane będą trwały jeszcze do września. Zachowanie dystansu społecznego w upalne dni nad wodą jest trudne, dlatego ufamy, że udostępnienie nowej strefy plażowania pomoże mieszkańcom na bezpieczny wypoczynek” – informuje Zarząd Zieleni Miejskiej.

„Mamy nową plażę w Krakowie! Dokładnie 1431 km od Dubrownika, warunkowo otwarta została nowa plaża w parku Bagry Wielkie” – chwali się z kolei Urząd Miasta.

Fot. krakow.pl

„Zdajemy sobie sprawę z tego, że mimo że nie jest zorganizowane kąpielisko wielu mieszkańców będzie szukało ochłody w wodzie, dlatego okolice plaży będą patrolowane przez ratowników krakowskiego WOPR w weekend od godziny 9.00 do 16.00” – informują urzędnicy. I apelują o rozwagę i zachowanie dystansu.

(red)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca