Nowe połączenie z Kraków Airport. Lot potrwa godzinę

7 czerwca o godz. 18.45 zainaugurowano loty między Krakowem i Zieloną Górą. Do miasta w województwie lubuskim będziemy mogli polecieć z Krakowa dwa razy w tygodniu.

Samoloty będą latać z Krakowa do Zielonej Góry w poniedziałki i środy, a z Zielonej Góry do Krakowa w środy i niedziele. Rozkład lotów obowiązuje przez całe wakacje 2023. Ostatnie loty zaplanowano na 2 października 2023 r. Z Babimostu do stolicy Małopolski samoloty będą latać w środy, godz. 18:45 oraz niedziele, o godz. 20:30. Natomiast podróżni z Krakowa będą mogli dolecieć do Zielonej Góry w poniedziałki o godz. 7:00 oraz w środy o godz. 17:10. Lot będzie trwał godzinę i pięć minut.

 – Jesteśmy dumni z krajowych połączeń  stanowiących część siatki połączeń Lato 2023. Zielona Góra to kolejne atrakcyjne połączenie w ofercie PLL LOT, znakomite na choćby kilkudniowy odpoczynek – powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport – Turyści z województwa lubuskiego też będą mieli okazje w szybki sposób podróżować do Krakowa i Małopolski i dzięki temu podziwiać uroki miasta i regionu. – dodał Radosław Włoszek.

To drugie nowego połączenie w tym tygodniu w krakowskiego lotniska. W niedziele po raz pierwszy w Balicach wylądował samolot Air Serbia z Zagrzebia. Połączenie będzie realizowane cztery razy w tygodniu, a wykonywane będzie turbośmigłowymi samolotami typu ATR-72.

W Balicach wylądował pierwszy samolot Air Serbia

Najnowsze

Co w Krakowie