Nowe połączenie z Krakowa do Wiednia. Ceny od 10 Euro!

Laudamotion, niskokosztowa linia lotnicza nr 1 w Austrii, oferuje połączenie z Krakowa do Wiednia, cztery razy w tygodniu, począwszy od 28 października 2018 roku.

– Nasze połączenia się sprawdzają, ponieważ mamy odpowiednią ofertę dla klientów wrażliwych na cenę. Zwłaszcza biorąc pod uwagę nasze nowe trasy City Shuttle, z pewnością zwiększymy ruch na nowym połączeniu do i z Wiednia – powiedział Andreas Gruber, CEO Managing Director.

 – Połączenie Laudamotion zwiększa możliwość podróży na trasie pomiędzy Krakowem a Wiedniem. Z kolei wśród mieszkańców Austrii – Małopolska i Kraków cieszą sporym zainteresowaniem – powiedział Radosław Włoszek, prezes Zarządu Krakow Airport.

Wiedeń został niedawno uznany za najlepsze do życia miasto na świecie. Nie ma lepszej pory roku na odkrywanie światowej sławy sztuki, kultury i kulinarnych przysmaków Wiednia, niż jesień i zima. Warto odwiedzić pałac Schönbrunn, katedrę św. Szczepana lub jedną z licznych wystaw artystów krajowych i międzynarodowych.

Od połowy listopada do końca grudnia piękne wiedeńskie place przekształcają się w magiczną świąteczną krainę, z licznymi targami, którymi usiane jest całe miasto.

Można też spędzić spokojny weekend w jednym z wytwornych wiedeńskich hoteli i cieszyć się urokiem tego historycznego miasta w nieco spokojniejszym tempie.

Pełną ofertę lotów Laudamotion można znaleźć na stronie www.laudamotion.com.

(ip)

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie