Nowy sklep z modą męską na mapie Krakowa

Do listy najemców Fashion Outlet Kraków dołącza sklep z modą męską marki Vestus. Pod tą marką sprzedawana jest elegancka odzież dla mężczyzn. Jej wzornictwo i stylistyka inspirowane są światowymi trendami mody. Zgodnie z podpisaną umową Vestus zajmie 138 m2.

– To kolejny najemca, który w Fashion Outlet Kraków sprzedawał będzie odzież męską z rabatami od 30 do 70%. Wcześniej podpisaliśmy umowy z innymi najemcami z tej kategorii m.in. Pierre Cardin, Lavard, Kubenz i Borgio. Pamiętamy oczywiście także o innych segmentach rynku zapraszając do współpracy marki, które są wobec siebie komplementarne. Wcześniej kontraktowaliśmy dostawców mody dla kobiet np. Elisabetta Franchi, Pinko, Onyxx czy Samanta. Nie zapominamy też o bardzo popularnej w Polsce odzieży casual. Ten styl będą u nas reprezentować m.in. Only, Cross Jeans, czy Lee Cooper. Starannie planujemy tzw. tenant mix – mówi Dawid Rutkowski, Asset & Development Manager w PRÔM PEAKSIDE ROS Outlet Management.

– Fashion Outlet Kraków, to wg nas najlepsza lokalizacja do sprzedaży wysokiej jakości mody dla mężczyzn. Zarówno szeroka oferta sklepów z różnorodną modą, jak i rozbudowana część rozrywkowo-rekreacyjna obiektu mają ogromny potencjał, aby regularnie przyciągać do outletu wielu klientów. Doceniamy też doświadczenie zarządzających obiektem w kreowaniu przestrzeni, w której chce się spędzać czas i robić zakupy – mówi Adam Florek, przedstawiciel Vestus.

Wśród najemców Fashion Outlet Kraków są już zarówno marki premium, casual jak i reprezentujące kategorię sport i lifestyle czy wyposażenie wnętrz. W obiekcie rozbudowany zostanie też komponent rozrywkowy obejmujący kino, klub fitness i kręgielnię oraz szeroką ofertę gastronomiczną w stylistyce premium. Wśród najemców Fashion Outlet Kraków są już między innymi: 4F, Reebok, Adidas, Elisabetta Franchi, Pinko, Onyxx, Kubenz, Lavard, Lee Cooper, Pierre Cardin, Borgio, Tefal Home&Cook, Only, Cross Jeans, Lee Cooper, Samanta, Thai Express, Olimp, Companeros, Cinema City, Fitness Platinium, Pink Bowling oraz McDonald’s.

VESTUS to marka odzieży męskiej stworzona przez firmę z ponaddwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Szczyci się wrażliwością i otwartością na potrzeby klienta. Nie zapomina o klasycznych walorach stroju męskiego oferując równocześnie wzornictwo i stylistykę inspirowaną światowymi trendami mody. Cechuje ją dbałość o najdrobniejsze szczegóły wyrobów, aby mogły stawać się wizytówką osobowości i stylu każdego klienta.

Zobacz także