Nuda w środku tygodnia? Nie w Krakowie! [informator]

Popołudnie z książką, samorozwój, a może koncert? Środa w Krakowie przynosi co najmniej kilka kulturalnych propozycji spędzenia wolnego czasu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

W De Revolutionibus Books&Cafe, przy ul. Brackiej 14 spotkamy się dziś z Szymonem Hołownią. Spotkanie z Hołownią będzie poświęcone jego najnowszej książce pt. „Maryja, matka rodziny wielodzietnej”. Autor będzie podpisywał książki od godziny 16.00 w księgarni De Revolutionibus Books&Cafe. Spotkanie promocyjne odbędzie się natomiast w Artetece o godz. 17.00. Polecamy!

„Ryzykowna forsa” to zabawna farsa, którą możemy zobaczyć na deskach teatru Bagatela. Wyreżyserowana przez Pawła Piterę sztuka to zabawna historia bezrobotnego Eryka Swana. Mężczyzna do perfekcji opanował sztukę wyłudzania świadczeń z biura opieki społecznej, osiągając roczny dochód – bagatela! – ćwierć miliona funtów. Wymaga to sporej kreatywności i żelaznych nerwów. Sztukę zobaczymy na Dużej Scenie Bagateli przy ul. Karmelickiej. Początek o godz. 16.30.

W nowohuckiej ARTzonie na os. Górali 4 trwa Odważny Festiwal Kreatywności! Do końca miesiąca czeka nas seria warsztatów, wykładów, spotkań, na których będziesz mógł bezpiecznie i przy wsparciu specjalistów z dziedziny arteterapii, psychoterapii, artcoachingu, oraz artystów, instruktorów i doradcy zawodowego, poruszać się swobodnie, szukając drogi w głąb siebie, by odzyskać kontakt z własną intuicją. Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie ARTzony.

Wieczorem w Krakowie wystąpi Skillet. Ten multi-platynowy zespół rockowy jest właśnie w trakcie europejskiej trasy koncertowej „Victorious Tour”, promującej wydany w sierpniu 2019 r. album „Victorious”. Zespół ma na koncie złote, platynowe i podwójnie platynowe albumy, nadal zajmują wysoką pozycję na liście najlepiej sprzedających się zespołów rockowych XXI wiek, gromadząc ponad miliard streamów w samym tylko 2018 roku. Muzycy wystąpią dziś w Studio. Klub zostanie otwarty dla gości o godz. 18.00.

kj, krakow.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie