O kolejnego dilera narkotykowego mniej

Krakowscy policjanci mają kolejny narkotykowy sukces na swoim koncie. Funkcjonariusze zatrzymali wczoraj (11 stycznia, przyp. red.) kolejnego dilera, który rozprowadzał narkotyki na terenie Krakowa. Podobnie jak w innych przypadkach, diler był związany ze środowiskiem pseudokibiców jednej z krakowskich drużyn.

Wczoraj późnym wieczorem policjanci weszli do mieszkania jednego z pseudokibiców, który był podejrzewany o to, że może rozprowadzać narkotyki. 29-latek został wytypowany na podstawie wcześniejszych zatrzymań, zeznań świadków i pracy operacyjnej policji. Szybko  okazało się, że wszystkie podejrzenia policji są nieprzypadkowe.

Policjanci odnaleźli w mieszkaniu mężczyzny ponad 500 gotowych do sprzedaży działek marihuany, ale również sprzęt do przygotowywania i porcjowania narkotyków. Zabezpieczono również kilkadziesiąt gramów amfetaminy. W sumie czarnorynkową wartość narkotyków oszacowano na około 20 tys. złotych. 29-latek usłyszał już zarzuty posiadania oraz rozprowadzania znacznych ilości narkotyków za co grozi mu do 8 lat więzienia.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie