Obiady czwartkowe. Zapraszamy do współpracy

Jesteś odporny na stres? Hejt nie stoi na przeszkodzie do realizacji Twoich celów? Nie boisz się krytyki? Nie zmieniasz zdania pod wpływem kiepskich argumentów innych osób? Nie jesteś jak chorągiewka? Lubisz jeść? I w końcu, masz twardszy tyłek niż jeden z krakowskich radnych? Dołącz do nas.

W tym miejscu miał być kolejny artykuł samozwańczego krakowskiego poety kulinarnego Łukasza Wantucha, który w wolnych chwilach jest radnym miasta Krakowa. W tamtym tygodniu wyglądał on tak:

Obiady czwartkowe. „Zjadłem, bo zapłaciłem”

Pan radny, po burzliwej dyskusji na Facebooku, wycofał się jednak z pisania o swoich kulinarnych podbojach. Szczerze żałujemy, bo styl miał prosty (momentami prostacki), a taki tutaj lubimy. Rozumieli go ludzie z dwóch biegunów intelektualnych: profesorowie i politycy.

Chorągiewek jednak nie lubimy. Lubimy natomiast kreatywnych ludzi, z lekkim piórem, polotem, fantazją, lubiących jeść i dzielić się swoją subiektywną opinią.

Jeśli spełniasz nasze oczekiwania i jesteś zainteresowany współpracą, prześlij na nasz adres redakcja@krknews.pl próbkę swoich umiejętności (w tytule maila wpisz: kuchnia). A być może wkrótce to właśnie Ty będzie mógł decydować o przyszłości wielu krakowskich restauracji. A nawet jeśli nie, to przynajmniej zjesz na koszt KRKnews.pl.

(lm)

Zdjęcie tytułowe: Pixabay

Najnowsze

Co w Krakowie