Aktualności Kryminalne Polecane

Obława na pedofila! Obleśne wiadomości, niespodziewany prezent [foto, wideo]

Pedofil umówił się z 13-latką. Miał ją rozdziewiczyć bez gumki. Bardzo był zdziwiony, jak na miejscu dostał prezent: wazelinę – pisze znany “łowca pedofili”,  dzięki któremu zatrzymano 33-letniego mieszkańca Krakowa. Ten umówił się z dziewczynką w centrum handlowym w Chrzanowie. Został powalony na ziemię przez policjantów.

Krzysztof Dymkowski z Wrocławia, który od lat tropi w sieci pedofilów, relacjonuje w portalu społecznościowym, że skontaktował się z nim mężczyzna, który nawiązał internetową znajomość z pedofilem. Dymkowski przejął od niego rozmowę z podejrzanym i podając się za 13-latkę umówił się z nim na spotkanie. Celem miał być seks. 

Materiały zebrane przez Dymkowskiego trafiły do małopolskiej policji. Ta wczoraj przeprowadziła zasadzkę. Na miejscu zatrzymała 33-letniego mieszkańca Krakowa.

– Obstawiliśmy miejsce pułapki. Policja z Chrzanowa była w kontakcie z KMP Kraków, a pedofil był pilnowany od samego Krakowa .
I gdy się pojawił na miejscu spotkania został zatrzymany (stawiał czynny opór). Aż byłem zmuszony trzymać mu nogi, aby nie kopał policjantów – relacjonuje Dymkowski.

Opublikowany przez Krzysztof Dymkowski Wtorek, 26 czerwca 2018

Mężczyzna został aresztowany.

Szczegółową relację z zatrzymania pedofila znajdziecie tutaj.

(rg)

fot. KWP Kraków