Obraził wszystkich dookoła. Teraz został zawieszony

Pamiętacie tego pływaka Mateusza Wysoczyńskiego, który psioczył na cały świat, bo dostał niskie stypendium? Pływak został zawieszony na tydzień w prawach członka Akademickiego Związku Sportowego AGH.

O sprawie pisaliśmy pod koniec sierpnia. Wysoczyński postanowił uzewnętrznić się za pośrednictwem portalu Facebook:

Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować szanownemu Prezydentowi królewskiego miasta Krakowa – Panu Jackowi Majchrowskiemu oraz wszystkim politykom, radnym i tym wszystkim DUPOGNIOTOM, którzy GRZEJĄ tam DUPY za PIENIĄDZE między innymi MOICH RODZICÓW, za przyznanie mi stypendium sportowego z Urzędu miasta Krakowa w wysokości Kur*a 200ZŁ/MSC.” – napisał.

Pisaliśmy o tym TUTAJ

Wpis był dłuższy, wulgaryzmów nie brakowało, a nawet jeśli pływak miał trochę racji, forma zaprezentowania swoich argumentów była poniżej wszelkiej krytyki.

Rozmawialiśmy wtedy z Wysoczyńskim, który zapewniał, że wpisu nie żałuje, ale potem musiał zacząć przepraszać. Można o tym przeczytaj TUTAJ

Teraz został ukarany przez swój klub. – Tutaj nie chodzi o to, kto ma rację, ale o niedopuszczalną formę wypowiedzi – argumentuje decyzję o zawieszeniu pływaka prezes AZS AGH, Jarosław Jakubski.

(mm, Gazeta Wyborcza)

fot. Frabuleuse via Foter.com

Najnowsze

Co w Krakowie