Koronawirus w Krakowie. Od dziś mniej ograniczeń. Ale nie wszystko się otwiera

Fot. Grzegorz Skowron

Od tygodnia możemy już chodzić bez maseczek w przestrzeni otwartej. Dziś znoszone są kolejne ograniczenia wprowadzone z powodu koronawirusa, tym razem dla instytucji kultury i branży fitness. Ale nie wszystkie dziś przyjmą miłośników kultury i kultury fizycznej.

Sobota 6 czerwca to dzień zniesienia kolejnych ograniczeń wprowadzonych na czas epidemii koronawirusa. Rząd zezwolił na otwarcie następnych instytucji i usług, ale ostateczna decyzja należy do właścicieli placówek. A wielu z nich wstrzymuje się ze wznowieniem działalności. Dotyczy to także Krakowa.

Sprawdź, co otwiera się w Krakowie

Kina

Kina
Obraz 1 z 8

Od dzisiaj można otwierać kina. Ale nie wszystkie są już gotowe na przyjęcie widzów. Największe sieci – Cinema City i Multikino – już zapowiedziały, że otwarcie ich sal kinowych nastąpi później. Zanim wybierzemy się do jakiegoś kina, warto sprawdzić, czy już działa. Np. Kino pod Baranami informuje na Facebooku: „6 czerwca znów otwieramy dla Was nasze sale kinowe przy Rynku Głównym i w Małopolskim Ogrodzie Sztuki!” Najbardziej fanatyczni miłośnicy dużego ekranu mogą też skorzystać z ofert kin samochodowych. (fot. wallpaperflare.com)

Zobacz także