Od dziś za parkowanie w tym miejscu również musicie zapłacić!

Fot. krknews

Dziś została powiększona Strefa Płatnego Parkowania, a to oznacza, że płacić musimy także za pozostawienie pojazdu między ulicami Emaus i Królowej Jadwigi.

W niedzielę SSP powiększyła się o dalszą część Krowodrzy, Zwierzyńca oraz Grzegórzek, a także o obszar między ulicami Kapelanka, Brożka, Wadowicką i Konopnickiej. Za to dziś strefa powiększyła się o nowy sektor C7 – między ulicami Emaus i Królowej Jadwigi, do Piastowskiej.

„W płatnej strefie mieszkańcy zobowiązani są do zakupu abonamentu mieszkańca. Obecnie mogą go nabyć na preferencyjnych warunkach. Abonament w wysokości 10 zł/miesiąc można zakupić stacjonarnie w biurze Strefy Płatnego Parkowania na ul. Reymonta (ZDMK, Oddział II). Zachęcamy do odwiedzin biura strefy w godz. 10:00-15:00 (do obsługi klientów w tych godzinach jest więcej okienek)” – informuje Zarząd Dróg Miasta Krakowa.

– Biorąc pod uwagę liczbę osób zgłaszających się do biura w celu zakupu abonamentu, jak również stosunkowo niską liczbę zawiadomień, możemy stwierdzić, że mieszkańcy są poinformowani o zmianach – uważa Marcin Hanczakowski, dyrektor Zarządu Dróg Miasta Krakowa.

jk

Zobacz także