Od poniedziałku wracają opłaty za parkowanie. Ale stare abonamenty ważne 49 dni dłużej

Sobota i niedziela i to ostatnie dni, kiedy parkowanie samochodów w centrum Krakowa jest darmowe. W poniedziałek 4 maja wracają opłaty za parkowanie w krakowskiej strefie płatnego parkowania. Za postój na ulicach w centrum nie trzeba było płacić przez 49 dni i o tyle zostają wydłużone wydane wcześniej abonamenty. Miasto zrezygnowało z czasowego pobieraniu opłat … Czytaj dalej Od poniedziałku wracają opłaty za parkowanie. Ale stare abonamenty ważne 49 dni dłużej