Ogromna dawka śmiechu! Czekają na Was zaproszenia na… farsę

Lubicie się śmiać? No to mamy coś specjalnie dla Was. Takiej farsy w Krakowie już dawno nie było, a Wy możecie być jej… uczestnikami! Weźcie udział w naszej zabawie i wygrajcie dwa podwójne zaproszenia na znakomity spektakl „Dziewczyna z plakatu” w Krakowskim Teatrze Variete.

Ślub i wesele są to nie lada przedsięwzięcia, zarówno dla młodych, jak i całej rodziny. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, co też przyniesie ten jedyny i niepowtarzalny dzień. W rodzinie Westerby wydarzy się wszystko, czego każda panna młoda na pewno chciałaby uniknąć…

Dziewczyn z plakatu

Timothy Westerby, pracownik agencji reklamowej, opracowuje właśnie nową kampanię, kiedy niefortunnie uderza się w głowę… Od tego momentu w swojej fantazji przenosi się do lat ’20 ubiegłego wieku i poznaje piękną, skąpo ubraną Polly. Ta urzekająca i tajemnicza postać, tak daleka od wizerunku jego żony, stanie się dla niego obiektem fascynacji, a dla sztuki źródłem gagów i zwrotów akcji!

– To jest farsa, a więc sztuka dla każdego, kto lubi przyjść do teatru i dobrze się bawić – mówi nam Magda Szczepanek, odtwórczyni tytułowej roli. – Na „Dziewczynę…” można przyjść po to, żeby się pośmiać, rozluźnić, miło spędzić czas. Żeby zobaczyć coś niezwykłego i abstrakcyjnego. Żeby przenieść się do innej rzeczywistości. Żeby uwierzyć, że rzeczy z bajki mogą przytrafić się każdemu – dodaje. Cały wywiad z aktorką możecie przeczytać tutaj.

WYGRAJ BILETY

Portal KRKnews.pl ma dla Was dwa podwójne zaproszenia na spektakl  „Dziewczyna z plakatu”, który odbędzie się w niedzielę 19 marca o godzinie 16 w Krakowskim Teatrze Variete (ul. Grzegórzecka 71).

Aby wziąć udział w naszej zabawie, wystarczy wysłać do nas maila na adres redakcja@krknews.pl. W tytule wpiszcie: Dziewczyna z plakatu. W treści maila przekonajcie nas, dlaczego to właśnie Wy powinniście dostać wejściówki. Możecie to zrobić, przesyłając do nas krótkie uzasadnienie, zdjęcie, film lub co tylko wpadnie Wam do głowy. Na maile czekamy do czwartku (9 marca) do godziny 22.00. O wygranych zwycięzców poinformujemy w piątek (10 marca).

(lm)

Zdjęcia i wideo: Teatr Variete

Zobacz także wywiad z Magdą Szczepanek, odtwórczynią tytułowej roli w spektaklu „Dziewczyna z plakatu”:

Te dziewczyny są z Krakowa i rozgrzeją nawet w największy mróz [WIDEO +18]

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze

Co w Krakowie