Okradł hurtownię i wpadł w ręce policji

Musisz przeczytać

W ręce krakowskiej policji wpadł mężczyzna, który przed kilkoma dniami włamał się do hurtowni motoryzacyjnej na Kurdwanowie. Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna brał udział również w kilku innych kradzieżach, do których dochodziło w naszym regionie w ostatnim czasie.

Do włamania do hurtowni motoryzacyjnej doszło w nocy z 16 na 17 marca. O kradzieży komputerów znajdujących się w hurtowni policję powiadomili pracownicy ochrony. Na miejsce natychmiast wysłano patrol policji, który zabezpieczył ślady i rozpoczął poszukiwanie złodziei. Jeden z policjantów zauważył, że niedaleko miejsca zdarzenia parkuje samochód z kierowcą, który na widok patrolu szybko odjechał.

Policjanci ruszyli w ślad za podejrzanym samochodem i po kilkuset metrach zdecydowali o zatrzymaniu mężczyzny. Podczas rutynowej kontroli okazało się, że w pojeździe znajdują się środki odurzające i komputer, który został skradziony kilka miesięcy wcześniej.

Kierowcą okazał się być 25-latek odpowiadający rysopisem mężczyźnie, który miał dokonać włamania na Kurdwanowie. Szybko ustalono miejsce, gdzie znajdowały się pozostałe przedmioty pochodzące z kradzieży. Wiele wskazuje na to, że mężczyzna nie działał sam, wciąż trwają poszukiwania jego wspólników.

(pt)

- Advertisement -spot_img

Przeczytaj również

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisement -spot_img

Najnowsze

KRK News Poleca