W Krakowie warzą piwo, którego niektórzy się brzydzą 

fot. Pixabay

Piwo jest uwielbiane przez Polaków, więc browarnicy prześcigają się w zrobieniu trunku z jak najdziwniejszymi dodatkami. Na liście są między innymi owoce morza, kupa czy też bakterie waginalne… Niektóre z tych propozycji wypijecie w Krakowie!

Jedni się skrzywią, a niektórzy wpadną w fascynacje. Bo tym piwom nie można odmówić jednego – na pewno przyciągają uwagę i wywołują emocje.

Jakie? Oceńcie sami

Piwo z bakterii waginalnych

Piwo z bakterii waginalnych
Obraz 1 z 5

Niektórzy mężczyźni wolą blondynki, a inni brunetki. Dlatego browar The Order of Yoni przygotował dla wielbicieli pięknych kobiet piwa o smaku dwóch modelek: blondynki Moniki oraz brunetki Pauliny. Do trunków dodano bakterie waginalne obu pań. Jeden z browarów jest wytrawny i ma aromat muscatu - to piwo Bottled Lust z dodatkiem Pauliny. Z kolei Bottled Passion to biere de champagne z nutą Moniki. Na szalony pomysł zrobienia piwa z bakterii waginalnych wpadł parę lat temu Polak, który zorganizował internetową zbiórkę. Niestety piwo z czeską modelką Alexandrą Brendlovą okazało się niewypałem i pomysłodawca zebrał tylko 1% sumy. Dwa nowe piwa z bakterii waginalnych dwóch pięknych modelek można było wypić 28 lipca w Białej Małpie w Katowicach.

Just

wszystkie zdjęcie / fot. Pixabay

Zobacz także