Otwarte złamanie, wstawiony tytanowy pręt… Kraków szuka tego, który to zrobił. Stawką są wielkie pieniądze!

fot. profil facebookowy Spotted: Kraków

Złamanie podudzia, zatok, oczodołów oraz nosa, a także liczne obrażenia twarzy. Do tego Kacper nie miał stałej pracy, więc nie posiada świadczeń chorobowych. Dlatego cały Kraków próbuje pomóc w złapaniu kierowcy, który mu to zrobił.

Poszukiwania zataczają coraz szerszy krąg. Informacja krąży po facebooku, pojawiła się także na profilu Spotted: Kraków, który ma blisko 19 tys. polubień. Cel jest jeden – dorwać człowieka, którego auto 29 grudnia uderzyło w młodego mężczyznę.

„Około godziny 00:10-00:50 zostałem potrącony w Krakowie na ulicy św. Gertrudy 16 przez samochód prawdopodobnie marki Mercedes koloru srebrnego. Możliwe, że była to taksówka” – pisze poszkodowany.

W wyniku wypadku ma otwarte złamanie z przemieszczeniem podudzia, złamanie ścian zatok czołowych, oczodołów oraz nosa.

„Twarz po naprawieniu wygląda tak jak na zdjęciu. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia oraz nie udzielił pierwszej pomocy” – informuje poszkodowany i prosi o udostępnianie wszelkich informacji, ponieważ trwa poszukiwanie świadków.

Kacper: Dnia 29 grudnia okolo godziny 00:10-00:50 zostałem potrącony przez samochód w Krakowie na ulicy św. Gertrudy 16…

Opublikowany przez Spotted: Kraków Wtorek, 1 stycznia 2019

„Wszystko jest ważne. Obecnie jestem uziemiony na co najmniej cztery miesiące. Jestem zatrudniony na podstawie umowy zlecenie, co nie daje mi możliwości pobierania świadczenia chorobowego, więc zależy mi na złapaniu sprawcy, który się tego dopuścił” – pisze.

Każdy, kto posiada informacje, które mogłyby być pomocne, proszony jest o kontakt z I Komisariatem Policji w Krakowie, przy ul. Pędzichów 5 (telefon: 12 615 72 48) lub o wysyłanie wiadomości na maila poszkodowanego: dexterdexter127@gmail.com.

jk

Zobacz także