Paliwo tańsze o złotówkę. Tylko dziś przez 3 godziny na 9 stacjach w Krakowie

Circle K na swoich stacjach uruchomi dziś 15 grudnia zaskakującą promocję i obniży ceny paliw o złotówkę. Paliwo będzie tańsze aż o złotówkę na litrze. Jest tylko jeden haczyk – zatankować można tylko przez trzy godziny.

Sieć Circle K zapowiedziała dziś rano atrakcyjną promocję dla wszystkich kierowców. 15 grudnia między godz. 14 a 17 benzyna i olej napędowy będą tańsze o 1 zł za litr, choć realny poziom obniżki zależy oczywiście od poziomu cen na najtańszej stacji w okolicy. Faktycznie mogą to być oszczędności poniżej złotówki za litr.

Aby wziąć udział w promocji Circle K nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków, wystarczy pojawić się na stacji i zatankować. Obniżona cena paliw będzie się wyświetlała na pylonach przy stacjach.

– Ceny paliw milesPLUS oraz miles zostaną obniżone i kierowcy zaoszczędzą złotówkę na każdym zatankowanym litrze. Zaktualizowane ceny z uwzględnieniem rabatu będą wyświetlane na pylonach cenowych stacji w trakcie promocji – wyjaśnia sieć.

W promocji przedświątecznej, którą sieć organizuje w całej Europie, weźmie udział 370 stacji w Polsce. W Krakowie tańsze paliwo można więc będzie kupić od 14 do 17 na dziewięciu  stacjach. To nie wszystko. Osoby, które są uczestnikami programu lojalnościowego Extra i zatankują paliwo w dniu promocji, dostaną 20 grudnia dodatkowy kupon zniżkowy o wartości 30 gr/litr na dowolny typ paliwa, który będzie ważny do końca stycznia 2023 r.

(JS)

 

Najnowsze

Co w Krakowie