Pech poszukiwanego 56-latka. Policjant go rozpoznał i znalazł przy nim narkotyki

O pechu może mówić 56 – letni poszukiwany, który spacerując ulicami Krakowa, został rozpoznany i zatrzymany przez policjanta z autostradówki. Do tego usłyszy nowe zarzuty – za posiadania narkotyków.

Do zdarzenia doszło przed południem 29 lipca br. w rejonie skrzyżowania ul. Opolskiej i Mackiewicza w Krakowie. Funkcjonariusz Komisariatu Autostradowego Policji w Krakowie przejeżdżając w tym rejonie miasta zauważył na ulicy mężczyznę, którego skojarzył z poszukiwanym listem gończym.

Natychmiast zatrzymał więc radiowóz i podbiegł do pieszego. Podejrzenia mundurowego szybko zostały potwierdzone. Podczas legitymowania okazało się, że 56-latek jest poszukiwany od 4 lat listem gończym m.in. do odbycia niemal dwóch lat kary pozbawienia wolności za kradzieże z włamaniem. Jak ustalono, mężczyzna ukrywał się w Niemczech, a do Polski przyjeżdżał sporadycznie.

56-latek został zatrzymany i trafił do zakładu karnego. Dodatkowo usłyszy zarzuty za posiadanie narkotyków, gdyż podczas zatrzymania znaleziono przy nim niewielką ilość amfetaminy.

(red)

Listy gończe za dwójką skazanych. Szuka ich policja. Może ich widziałeś…

Zobacz także